.

Seoplay - program do monitorowania pozycji w Google

Seoplay to narzędzie przeznaczone dla tych co chcą konktrolować ranking słów kluczowych w Google dla swojej witryny.


Monitoring pozycji w Google to jedyna słuszna metoda pozwalająca na zaplanowanie odpowiedniego marketingu w sieci. Systematyczne zbieranie danych pomaga prowadzić  analizę słów kluczowych i tendencji wzrostowych i jak i spadku popularności danej frazy dla twojej witryny lub sledzić pod tym samym kontem witryny firm konkurencyjnych, aby znać ich pozycję w sieci.

 

Obecnie rynek oferuje kilka praktycznych rozwiązań, ale bardzo często zasady rozliczeniowe są bardzo niejasne, a zawiłośc paneli administracyjnych jest tak duża, że są to raczej oferty kierowane do pozycjonwerów, dodatkowo ilość tzw. projektów jest ograniczona dla różnych opcji abonamenowych. W seoplay zasady są proste - jedna kwota i następujące funkcje:


 

- codzienne monitorowanie dowolnej ilości fraz,

- raporty pozycji monitorowanych fraz,

- raporty graficzne w postaci wykresów,

- raporty połączone z google analitics,

- monitoring zaindeksowanych stron,

- pagerank google

- Alexa rank

- aktualna ilośc backlink`ów

- statystyki szczegółowe dla pierwszej setki wyszukiwań,

- statystyki szczegółowe dla wybranej pozycji

Oraz wiele innych bardzo przydatnych narzędzi.

 

 

Seoplay jest skonstruowany, że każdego dnia bez Twojej ingerencji i w sposób całkowicie automatyczny zbiera wszystkie zaplanowane informacje i prezentuje przy pomocy różnych kolorów odpowiadającym określonym pozycjom, dzięki czemu odczytanie określonych spadków czy wzrostów jest bardzo łatwe. Pełna legenda znajduje się w panelu administracyjnym.

 

 

Dodatkowo seoplay jest wyposażony w narzędzia pozwalające w szybki sposób sprawdzenie dowolnej witryny pod kątem ilości zaindeksowaych stron, sprawdzenia ilości backlinków, page rank google, alexa rank, oraz sprawdzić pozycję danej frazy dla okreslonejdowolnej witryny. Podstawą seoplay jest łatwość dodawania nowych domen i słów kluczowych.

 

 

 

Istnieje również możliwość sprawdzenia pozycji dowolnej domeny. Wystarczy ze wpiszesz nazwę domeny i słowo kluczowe, które chcesz sprawdzić, a po kliknięciu kontynuuj otrzymasz pełną listę pierwszych trzech stron wyników wyszukiwania. Każdaznaleziona pozycja zostanie odpowiednio wyróżniona przez podświetlenie innym kolore.

 

 

Dostęp do aplikacji możesz wykupić zarówno na 6 jak i 12 miesięcy.

Jesli będziesz miał jakieś pytania zapraszamy do kontaktu admin@seoplay.pl

lub do rozmowy z naszymy konsultantami: 

 

150,00 zł brutto ( w tym 0% vat )

Abonament :

Sprzedaży nie podlega licencja, ani sam program, opłata jest tylko i wyłącznie za utrzymanie aplikacji na serwerze. Oznacza to, ze po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do aplikacji na okres na jaki zostanie ona opłacona. Bez wzgledu na długość okresu abonamentowego ilość fraz jest nieograniczona.